13112
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2676 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2650 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2606 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401199; CASE INTL., HARVESTER: 3131717; DRONNINGBORG: 41934700; D41934700; JOHN DEERE: AH80503 |
| Позначення виробника | В(Б)- 2650cz |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 607,68 ₴


