15922
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3136 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3100 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3046 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1602240; BRAUD: 920093046; CLAAS: 934418.2; DEUTZ-FAHR: 1145884; 1145461; 0114 5884; JOHN DEERE: H232237; YC19020; SA00601; MASSEY FERGUSON: 6230739M1; GK5262; NEW HOLLAND: DF091572; SAMPO ROSENLEW: 615131; SEMANATOAREA: 22X14X3150LP |
| Позначення виробника | С(В) - 3100cz |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 177,20 ₴


