17089
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 5036 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 5000 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4946 мм |
| Позначення виробника | С(В) - 5000cz |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 901,52 ₴


