17622
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 7836 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 7800 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 7746 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1402587; CLAAS: 667551.0; 667551.1; 667551.2; NEW HOLLAND: 230068; 80230068 |
| Позначення виробника | С(В) - 7800cz |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


