
УБ(SPB)-1450 Ремень Rubena (Чехия)
469,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: SPВ - 1450cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
21543
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1472 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1450 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1390 мм |
| Позначення виробника | SPВ - 1450cz |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469,20 ₴

