
1139249/880077535233/0113 9249/880077535235 20x12.5-2375 Ремінь Gates (США) DEUTZ-FAHR
1 738,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: G1429233
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.27 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 12.5 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2405 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2375 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2327 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1429233; CLAAS: 750316.0; DEUTZ-FAHR: 1139249; 880077535233; 0113 9249; 880077535; 088-007753-5.233; 088-007753-5.235 |
| Позначення виробника | G1429233 |
| Ширина ременя | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 738,26 ₴

