
20002105/20002105100/920002105 25х16-2060 Ремень Rubena (Чехия) BRAUD
898,68 ₴
- В наявності
- Код: 25 (21х14)- 2060cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1049
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.47 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 16 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2099 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2060 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1999 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1430213; BRAUD: 20002105; 20002105100; 920002105; CLAAS: 780419.0; DEUTZ-FAHR: 880022156200; 088-002215-6.200; MASSEY FERGUSON: 417972; 417972M1; 412237M1; GXB24378 |
| Позначення виробника | 25 (21х14)- 2060cz |
| Ширина ременя | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 898,68 ₴

