
9215251/9215550/921525.1/921555.0 2НВ(2HB BP)-1670 Ремінь Stomil Standard (Польща) KRONE
1 121,52 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2B BP/S/E-1670
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремені Cтандарт виготовляють згідно з вимогами стандарту PN-ISO 4184.
Пропонований асортимент ременів STANDARD:
- вузькопрофільні ремені (SPZ, SPA, SPB, SPC);
- класичні ремені (Z, A, B, 20x12.5, C, 25x16, D, E);
- широкопрофільні клинові ремені (HL, HM);
- багатоcтруменеві клинові ремені (A BP, B BP, SPC BP, 5V/15J).
Застосування:
Рекомендованими робочими умовами ременів STANDARD є приводи, що працюють при невисоких навантаженнях, без різких перевантажень. Приклади: токарні та шліфувальні верстати, преси, генератори, обертові та вібраційні сита, ланцюгові та стрічкові конвеєри, вентилятори та насоси потужністю не вище 7,5 кВт тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 1670 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1618 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1223167; BIZON: 51101171670; 51102171670; CLAAS: 917533.0; KRONE: 9215251; 9215550; 921525.1; 921555.0; NEW HOLLAND: 700053103; ROSTELMACH: 6201493 |
| Позначення виробника | 2B BP/S/E-1670 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 121,52 ₴





