
CQ35530/CQ40222 2НВ(2HB BP)-1910 Ремінь Stomil Plus (Польща) JOHN DEERE
1 891,86 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2B BP/E-1910
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 2НВ-1910 (2B BP/E-1910) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: багатоклиновий профілю 2НВ(2HB BP). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 0223185; AHWI: 50.2.1912.B.X; 5021912BX; CLAAS: 661031.0; 661031.1; 661031.2; 661031.3; JOHN DEERE: CQ35530; CQ40222 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 1910 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1858 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0223185; AHWI: 50.2.1912.B.X; 5021912BX; CLAAS: 661031.0; 661031.1; 661031.2; 661031.3; JOHN DEERE: CQ35530; CQ40222 |
| Позначення виробника | 2B BP/E-1910 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 891,86 ₴




