Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2080 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2028 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1423198; CLAAS: 577720.0; 577720.1; 660409.0; 660409.1; DEUTZ-FAHR: 6215240; 0621 5240; JOHN DEERE: HXE17164; NEW HOLLAND: 86520042; 86615142; ROSTELMACH: 6201382; SAMPO ROSENLEW: R696653; 4R696653 |
| Позначення виробника | G1423198 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


