
R696658/4R696658/619054 2НВ(2HB BP)-2300 Ремінь Gates (США) SAMPO ROSENLEW
4 345,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: G2023212
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2300 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2248 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 2023212; AHWI: 5022276BY; ARBOS: A64147; CLAAS: 660316.0; 667981.0; 667981.1; MASSEY FERGUSON: S0619054; SAMPO ROSENLEW: R696658; 4R696658; 619054 |
| Позначення виробника | G2023212 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 345,92 ₴

