1958
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2340 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2288 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1423216; BRAUD: 920012997; CLAAS: 570195.0; 590195.0; 667958.1; 667958.2; 667958.3; 667256.0; MASSEY FERGUSON: 833862M1; 833862M3; 866862M3; NEW HOLLAND: 700701244; SAMPO ROSENLEW: 619055 |
| Позначення виробника | 2BBP-2340 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


