
20001730 2НВ(2HB BP)-2562 Ремень Endura (Индия) BRAUD
838,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00021134
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2142
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2562 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2510 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0323233 EE-TECH; BRAUD: 20001730; CASE INTL., HARVESTER: 770000827; 440498A3; KPAB: 904009; MASSEY FERGUSON: 762195; 71390199; 71368072; 1347358C1; 2593000W1; ROSTELMACH: 6201419; 6201426 |
| Позначення виробника | 2BBP-2562 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 838,14 ₴

