
50.2.2600.B.Z.3/5022600BZ3 2НВ(2HB BP)-2600 Ремень Endura (Индия) AHWI
930,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122423
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2170
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2600 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2548 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 3023237; AHWI: 50.2.2600.B.Z.3; 5022600BZ3; JOHN DEERE: H232997; H224185 |
| Позначення виробника | 2BBP-2600 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930,12 ₴

