
751222/87580100/87031779 2НВ(2HB BP)-3470 Ремень Endura (Индия) NEW HOLLAND
1 242,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122431
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2879
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3470 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3418 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1423301 EE-TECH; CLAAS: 667934.0; DEUTZ-FAHR: 1159352; 1309214; MASSEY FERGUSON: 71406361; 71344423; NEW HOLLAND: 751222; 87580100; 87031779 |
| Позначення виробника | 2BBP-3470 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 242,66 ₴

