
117537513400/71444306 2НВ(2HB BP)-3710 Ремінь Gates (США) MASSEY FERGUSON
7 033,98 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0423318 EE-TECH
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3710 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3658 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0423318 EE-TECH; BISO: 9351.0287.00; 9351028700; BIZON: 84996133; DEUTZ-FAHR: 1145226; 0114 5226; MASSEY FERGUSON: 117537513400; 71444306; NEW HOLLAND: 9835742; 840044; 81817633; 84817633 |
| Позначення виробника | G09423318 EE-TECH |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 033,98 ₴

