
603762.0/609726.0/609762.0 2НВ(2HB BP)-5770 Ремень Rubena (Чехия) CLAAS
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: НВ2- 5770cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
3678
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 5770 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5718 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0323472; CLAAS: 603762.0; 609726.0; 609762.0; NEW HOLLAND: 618853; 84041094; 86547070 |
| Позначення виробника | НВ2- 5770cz |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

