
9351.0207.00/99060660002638400/9351020700 2НВ(2HB BP)-6000 Ремінь Gates (США) BISO
9 817,98 ₴
- Готово до відправки
- Код: G2623489
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 6000 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5948 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 2623489; BISO: 9351.0207.00; 99.060660-002638455; 99060660002638400; 9351020700; 9906060-002638455; DEUTZ-FAHR: 1145188; 0114 5188 |
| Позначення виробника | G2623489 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 817,98 ₴

