
41978400/D41978400 2НВ(2HB BP)-6530 Ремень Endura (Индия) DRONNINGBORG
2 336,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122444
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3799
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 6530 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 6478 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0223526; DRONNINGBORG: 41978400; D41978400; JOHN DEERE: Z44930; SPITOR: B-2056 |
| Позначення виробника | 2BBP-6530 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 336,04 ₴

