
1145187/0114 5187 2НВ(2HB BP)-7140 Ремінь Gates (США) DEUTZ-FAHR
12 701,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0223572
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 7140 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 7088 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0223572; BISO: 9351.0216.00; 99.060671-4026; 990606714026; 9351021600; 99060671-4026; DEUTZ-FAHR: 1145187; 0114 5187; FORTSCHRITT: 93510216000; JOHN DEERE: Z53416; Z55645; KPAB: 904020; SPITOR: B-2017 |
| Позначення виробника | G223572 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 701,10 ₴

