
1114568 2НС(2HC BP)-3270 Ремінь Gates (США) CASE INTL.
8 545,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0227294
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.92 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 17 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3270 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3202 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0227294; BISO: 9351.0299.00; 9351029900; CASE INTL., HARVESTER: 1114568; DEUTZ-FAHR: 1145479; 0114 5479; JOHN DEERE: Z60931; MASSEY FERGUSON: 49030007; NEW HOLLAND: 578097 |
| Позначення виробника | G227294 |
| Ширина ременя | 48.4 мм |
| Ширина струмка | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 545,32 ₴

