
6201273 38х18-1500 Ремінь Endura (Індія) зубч. ROSTELMACH
1 832,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00021153
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.9 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 18 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1500 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2811136; FORTSCHRITT: 38x18-1500; КЗР0202000Б; ROSTELMACH: 6201273 |
| Позначення виробника | 38X18-1500 |
| Ширина ременя | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 832,04 ₴

