
1374310407/1374-310-407 3НВ(3HB BP)-2120 Ремень Endura (Индия) CASE INTL.
1 057,56 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00030289
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
4799
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2120 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2068 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0124204; BIZON: 51103172120; CASE INTL., HARVESTER: 1374310407; 1374-310-407; CLAAS: 023218.0; 742023.0; DRONNINGBORG: 41990054; D41990054; MASSEY FERGUSON: 9811830W2; MENGELE: 98042220; NEW HOLLAND: 98042220 |
| Позначення виробника | 3BBP-2120 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 057,56 ₴

