
51103172380/3HBBP-2370 3НВ(3HB BP)-2370 Ремень Endura (Индия) BIZON
1 182,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122452
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
5017
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2370 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2318 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1224221; BIZON: 51103172380; 3HBBP-2370; CLAAS: 670751.0; DEUTZ-FAHR: 1145261; 0114 5261; JOHN DEERE: Z64010; MASSEY FERGUSON: 71406620; 71418978; NEW HOLLAND: 9598079 |
| Позначення виробника | 3BBP-2370 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 182,48 ₴

