
6201086/6201265 3НВ(3HB BP)-2650 Ремінь Stomil Standard (Польща) ROSTELMACH
2 452,50 ₴
- Під замовлення
- Код: 3B BP/S/E-2650
Відправка з 15 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремені Cтандарт виготовляють згідно з вимогами стандарту PN-ISO 4184.
Пропонований асортимент ременів STANDARD:
- вузькопрофільні ремені (SPZ, SPA, SPB, SPC);
- класичні ремені (Z, A, B, 20x12.5, C, 25x16, D, E);
- широкопрофільні клинові ремені (HL, HM);
- багатоcтруменеві клинові ремені (A BP, B BP, SPC BP, 5V/15J).
Застосування:
Рекомендованими робочими умовами ременів STANDARD є приводи, що працюють при невисоких навантаженнях, без різких перевантажень. Приклади: токарні та шліфувальні верстати, преси, генератори, обертові та вібраційні сита, ланцюгові та стрічкові конвеєри, вентилятори та насоси потужністю не вище 7,5 кВт тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2650 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2598 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0224243 EE-TECH; CASE INTL., HARVESTER: 87549556; JOHN DEERE: CC102733; H84421; H96408; ROSTELMACH: 6201086; 6201265 |
| Позначення виробника | 3B BP/S/E-2650 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 452,50 ₴




