5345
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2780 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2728 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1424251; AHWI: 50.3.2762.B.Z; 5032762BZ; CLAAS: 064168.0; 064168.1; 064168.2; 544115.0; 544114.0; 544114.1; 664168.2; JOHN DEERE: N274995; LAVERDA: 344311220; MASSEY FERGUSON: 709979; NEW HOLLAND: 80398441 |
| Позначення виробника | 3BBP-2780 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


