5586
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3150 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3098 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0324279; CASE INTL., HARVESTER: 61009074; FORTSCHRITT: 61009074; JOHN DEERE: YC11422; LAVERDA: 4311222; 344311222; NEW HOLLAND: 571926; 397297; 80397297 |
| Позначення виробника | G0324279 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


