
61009074 3НВ(3HB BP)-3150 Ремінь Stomil Plus (Польща) CASE INTL.
4 334,22 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3B BP/E-3150
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 3НВ-3150 (3B BP/E-3150) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: багатоклиновий профілю 3НВ(3HB BP). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 0324279; CASE INTL., HARVESTER: 61009074; FORTSCHRITT: 61009074; JOHN DEERE: YC11422; LAVERDA: 4311222; 344311222; NEW HOLLAND: 571926; 397297; 80397297 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3150 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3098 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0324279; CASE INTL., HARVESTER: 61009074; FORTSCHRITT: 61009074; JOHN DEERE: YC11422; LAVERDA: 4311222; 344311222; NEW HOLLAND: 571926; 397297; 80397297 |
| Позначення виробника | 3B BP/E-3150 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 334,22 ₴




