
51653173180 3НВ(3HB BP)-3190 Ремінь Endura (Індія) BIZON
1 712,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122461
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
5623
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3190 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3138 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1424282; BIZON: 51653173180; CLAAS: 644892.0; 667255.0; 667255.1; DRONNINGBORG: 41990067; D41990067; MASSEY FERGUSON: 71385693; 71373259; 104180W1; ZMAJ: 833553180; 0833553180K; 083-355-3180K |
| Позначення виробника | 3BBP-3190 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 712,82 ₴

