
833553810/083-355-3810 3НВ(3HB BP)-3800 Ремінь Stomil Plus (Польща) ZMAJ
5 139,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3B BP/E-3800
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 3НВ-3800 (3B BP/E-3800) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: багатоклиновий профілю 3НВ(3HB BP). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 1824328; CASE INTL., HARVESTER: 0797305; 60186515; 99.060738-3023; FORTSCHRITT: 207973050; 4250121764; ZMAJ: 833553810; 083-355-3810 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3800 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3748 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1824328; CASE INTL., HARVESTER: 0797305; 60 186515; 99.060758-3023; FORTSCHRITT: 207973050; 4250121764; ZMAJ: 833553810; 083-355-3810 |
| Позначення виробника | 3B BP/E-3800 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 139,66 ₴




