
CC100752/H177177 3НВ(3HB BP)-4650 Ремінь Gates (США) JOHN DEERE
13 296 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0224390 EE-TECH
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 4650 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4598 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0224390 EE-TECH; DEUTZ-FAHR: 6215237; 890009466050; 0621 5237; 089-000946-6.050; JOHN DEERE: CC100752; H17777 |
| Позначення виробника | G0224390 EE-TECH |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 296 ₴

