
41979500/D41979500 3НВ(3HB BP)-4915 Ремень Endura (Индия) DRONNINGBORG
2 504,58 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00030291
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
6328
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 4915 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4863 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1524411 EE-TECH; DEUTZ-FAHR: 6215258; 890009466194; 0621 5258; 089-000946-6,194; DRONNINGBORG: 41979500; D41979500; JOHN DEERE: H177178; Z69175 |
| Позначення виробника | 3BBP-4915 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 504,58 ₴

