
1113097C2/1313097C1/1313097C1/1313097C2/1313097C3/393751A1 3НС(3HC BP)-3710 Ремень Endura (Индия) CASE INTL.
3 294,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122510
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
6666
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.38 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 17 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3710 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3642 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0244357; CASE INTL., HARVESTER: 1113097C2; 1313097C1; 1313097C1; 1313097C2; 1313097C3; 393751A1; JOHN DEERE: H94508 |
| Позначення виробника | 3CBP-3710 |
| Ширина ременя | 73.8 мм |
| Ширина струмка | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 294,30 ₴

