
4031827973 3УБ(3-15J)-3556 Ремень Rubena (Чехия) FORTSCHRITT
4 785,90 ₴
- В наявності
- Код: Н3-15J 3556cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
4459
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 16.7 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3556 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3482 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0757372; CASE INTL., HARVESTER: 721393736; 4032807784; FORTSCHRITT: 4031827973; REKORD/AGRAM: 53001011 |
| Позначення виробника | Н3-15J 3556cz |
| Ширина ременя | 50.5 мм |
| Ширина струмка | 15.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 785,90 ₴

