
4R701183/619192/R701183/619175 45х20(HL)-1940 Ремінь Stomil Standard (Польща) SAMPO ROSENLEW
2 123,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: HL/S/E-1940
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремені Cтандарт виготовляють згідно з вимогами стандарту PN-ISO 4184.
Пропонований асортимент ременів STANDARD:
- вузькопрофільні ремені (SPZ, SPA, SPB, SPC);
- класичні ремені (Z, A, B, 20x12.5, C, 25x16, D, E);
- широкопрофільні клинові ремені (HL, HM);
- багатоcтруменеві клинові ремені (A BP, B BP, SPC BP, 5V/15J).
Застосування:
Рекомендованими робочими умовами ременів STANDARD є приводи, що працюють при невисоких навантаженнях, без різких перевантажень. Приклади: токарні та шліфувальні верстати, преси, генератори, обертові та вібраційні сита, ланцюгові та стрічкові конвеєри, вентилятори та насоси потужністю не вище 7,5 кВт тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 20 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1981 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1940 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1861 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0112170; 0312169; 2012166; MASSEY FERGUSON: 834174; 205609M1; 226848M1; 205235M1; 834174M1; 794128M1; SAMPO ROSENLEW: 4R701183; 619192; R701183; 619175 |
| Позначення виробника | HL/S/E-1940 |
| Ширина ременя | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 123,16 ₴






