
A66919/A66920 4НВ(4HB BP)-4062 Ремень Endura (Индия) ARBOS
2 810,52 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00021176
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8016
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 4062 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4010 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0125349; ARBOS: A66919; A66920; CASE INTL., HARVESTER: 61004680; DRONNINGBORG: 41994500; D41994500; FORTSCHRITT: 61004680; MASSEY FERGUSON: 2834612M1 |
| Позначення виробника | 4BBP-4062 |
| Ширина ременя | 73.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 810,52 ₴

