
434044/750290/920913/80434044/80750290 4НВ(4HB BP)-4330 Ремень Endura (Индия) NEW HOLLAND
3 099,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122481
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8097
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 4330 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4278 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0325367 EE-TECH; MASSEY FERGUSON: 71403721; NEW HOLLAND: 434044; 750290; 920913; 80434044; 80750290 |
| Позначення виробника | 4BBP-4330 |
| Ширина ременя | 73.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099,06 ₴

