
073202.0/073202.1 4НВ(4HB BP)-4456 Ремень Endura (Индия) CLAAS
3 189,18 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122482
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8108
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 4456 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4404 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1425378 EE-TECH; CLAAS: 073202.0; 073202.1; DEUTZ-FAHR: 1141510; 0114 1510; 890009466180; 089-000946-6,180; MASSEY FERGUSON: 71388216; ROSTELMACH: 6201529 |
| Позначення виробника | 4BBP-4456 |
| Ширина ременя | 73.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 189,18 ₴

