
50X20X1983LI/51X20X1983LI 50х22(HM)-2072 Ремінь Gates (США) зубч. SEMANATOAREA
6 995,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0713182
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.33 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 22 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2120 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2072 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1985 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0713182; BRAUD: 920098588; 20098588; DEUTZ-FAHR: 6215226; 890009464676; 0621 5226; 089-000946-4.676; JOHN DEERE: Z20823; 53288; NEW HOLLAND: 757725; 20098588; SEMANATOAREA: 50X20X1983LI; 51X20X1983LI |
| Позначення виробника | G0713182 |
| Ширина ременя | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 995,16 ₴

