
51651502130/5040/42-012/0/9720-10729 50х22(HM)-2130 Ремінь Stomil Standard (Польща) BIZON
2 629,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: HM/S/E-2130
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремені Cтандарт виготовляють згідно з вимогами стандарту PN-ISO 4184.
Пропонований асортимент ременів STANDARD:
- вузькопрофільні ремені (SPZ, SPA, SPB, SPC);
- класичні ремені (Z, A, B, 20x12.5, C, 25x16, D, E);
- широкопрофільні клинові ремені (HL, HM);
- багатоcтруменеві клинові ремені (A BP, B BP, SPC BP, 5V/15J).
Застосування:
Рекомендованими робочими умовами ременів STANDARD є приводи, що працюють при невисоких навантаженнях, без різких перевантажень. Приклади: токарні та шліфувальні верстати, преси, генератори, обертові та вібраційні сита, ланцюгові та стрічкові конвеєри, вентилятори та насоси потужністю не вище 7,5 кВт тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.33 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 22 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2178 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2130 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2043 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0213186; BIZON: 51651502130; 5040/42-012/0; 9720-10729; CASE INTL., HARVESTER: 1374310421; 1374-310-421; LAVERDA: 34435116; MASSEY FERGUSON: 053640T1; NEW HOLLAND: 230078; 417643; 444934; 355797; 80444934; 80355797; 80417643; 80230078; 355797A |
| Позначення виробника | HM/S/E-2130 |
| Ширина ременя | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 629,44 ₴






