
619180 50х22(HM)-2600 Ремінь Stomil Plus (Польща) SAMPO ROSENLEW
4 871,64 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50X22 LP/E-2600
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 50х22-2600 (50X22 LP/E-2600) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий варіаторний (широкопрофільний) профілю 50х22. Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 2013220; MASSEY FERGUSON: S0619180; ROSTELMACH: 6201258; SAMPO ROSENLEW: 619180 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.33 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 22 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2648 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2600 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2513 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2013220; MASSEY FERGUSON: S0619180; ROSTELMACH: 6201258; SAMPO ROSENLEW: 619180 |
| Позначення виробника | 50X22 LP/E-2600 |
| Ширина ременя | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 871,64 ₴



