
HXE22090/R133696/R134635/Z105506 8PK-1160 Ремінь Gates (США) JOHN DEERE
1 256,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0242166
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.16 кг |
| Вид ременя | Полікліновий багаторучний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя | 1160 мм |
| Кількість ручів | 8 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0242166; CLAAS: 796450.0; JOHN DEERE: HXE22090; R133696; R134635; Z105506; NEW HOLLAND: 47364506 |
| Позначення виробника | G0242166 |
| Ширина ременя | 28.48 мм |
| Ширина струмка | 3.56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 256,70 ₴

