
114489/R116492/R551022/R135605 8PK-1930 Ремінь Gates (США) JOHN DEERE
1 956,18 ₴
- Готово до відправки
- Код: G1485304
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.16 кг |
| Вид ременя | Полікліновий багаторучний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя | 1930 мм |
| Кількість ручів | 8 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1485304; CLAAS: 11205800; 7700066725; 7700.066.725; 799181.0; JOHN DEERE: 114489; R116492; R551022; R135605; MASSEY FERGUSON: 4275919M1 |
| Позначення виробника | G1485304 |
| Ширина ременя | 28.48 мм |
| Ширина струмка | 3.56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 956,18 ₴

