
3290158 8PK-1965 Ремінь Gates (США) CASE INTL.
2 081,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0285306
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Длина ремня | 1965 мм |
| Ширина ремня | 28.48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.16 кг |
| Вид ременя | Полікліновий багаторучний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Кількість ручів | 8 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0285306; CASE INTL., HARVESTER: 3290158; CLAAS: 7700066723; 7700.066.723; 7917.0; JOHN DEERE: R128205; R135606; R175826; NEW HOLLAND: 76195606 |
| Позначення виробника | G285306 |
| Ширина струмка | 3.56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 081,16 ₴

