
11205790/7700062256/7700.062.256 8PK-2000 Ремінь Gates (США) CLAAS
2 144,46 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0285309
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.16 кг |
| Вид ременя | Полікліновий багаторучний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя | 2000 мм |
| Кількість ручів | 8 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0285309; CASE INTL., HARVESTER: 3289768; A78022; CLAAS: 11205790; 7700062256; 7700.062.256; JOHN DEERE: R128206; R133518; N407525; R135607; R135608; R174754; NEW HOLLAND: 76195587; 87755884 |
| Позначення виробника | G285309 |
| Ширина ременя | 28.48 мм |
| Ширина струмка | 3.56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 144,46 ₴

