
41934800/D41934800 В(Б)-2600(B 2600) Ремень Gates (США) DRONNINGBORG
1 896,72 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0301198 EE-TECH
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
13080
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2626 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2600 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2556 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0301198 EE-TECH; CLAAS: 667798.2; DRONNINGBORG: 41934800; D41934800; JOHN DEERE: Z78834; KPAB: 904043; MASSEY FERGUSON: 6247231M1; NEW HOLLAND: 633512; 644733 |
| Позначення виробника | G0301198 EE-TECH |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 896,72 ₴

