
1145003/1325150/0114 5003 В(Б)-3240(B 3240) Ремінь Gates (США) DEUTZ-FAHR
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: G0101245
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3266 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3240 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3196 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0101245; DEUTZ-FAHR: 1145003; 1325150; 0114 5003; DRONNINGBORG: 41938000; D41938000; FORTSCHRITT: КЗР0005000Б; MASSEY FERGUSON: 71325150; 417660M1; 71325150V; 621258M1; 612258M1; NEW HOLLAND: 230154; 80230154 |
| Позначення виробника | G0101245 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

