
614260 В(Б)-3800(B 3800) Ремінь Gates (США) SAMPO ROSENLEW
2 223,54 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0101287
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3826 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3800 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3756 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0101287; DRONNINGBORG: 41939800; D41939800; KVERNELAND: 99202062; MASSEY FERGUSON: 1408761R1; S0614260; NEW HOLLAND: 451076; 80451076; SAMPO ROSENLEW: 614260 |
| Позначення виробника | G0101287 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 223,54 ₴

