
41943000/41943200/D41943000/D41943200 В(Б)-4800(B 4800) Ремінь Gates (США) DRONNINGBORG
2 949,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0301360
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4826 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4800 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4756 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0301360; DEUTZ-FAHR: 621852; 880022150475; 0620 1852; 088-002215-0.475; DRONNINGBORG: 41943000; 41943200; D41943000; D41943200; JOHN DEERE: Z32041; MASSEY FERGUSON: 71326253; 3287276M2; 71326253V; NEW HOLLAND: 246727; 80246727 |
| Позначення виробника | G0301360 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 949,30 ₴

