
600A14 С(В)-1950(C 1950) Ремінь Stomil Standard (Польща) BISO
684,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: C/S/E-1950
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремені Cтандарт виготовляють згідно з вимогами стандарту PN-ISO 4184.
Пропонований асортимент ременів STANDARD:
- вузькопрофільні ремені (SPZ, SPA, SPB, SPC);
- класичні ремені (Z, A, B, 20x12.5, C, 25x16, D, E);
- широкопрофільні клинові ремені (HL, HM);
- багатоcтруменеві клинові ремені (A BP, B BP, SPC BP, 5V/15J).
Застосування:
Рекомендованими робочими умовами ременів STANDARD є приводи, що працюють при невисоких навантаженнях, без різких перевантажень. Приклади: токарні та шліфувальні верстати, преси, генератори, обертові та вібраційні сита, ланцюгові та стрічкові конвеєри, вентилятори та насоси потужністю не вище 7,5 кВт тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1986 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1950 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1896 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0702151; BISO: 600A14; CLAAS: 931348.0; 917623.0; DEUTZ-FAHR: 6210972; 880022155190; 062; 088-002215-5,190; DRONNINGBORG: 41987900; D41987900; JOHN DEERE: AH139436 |
| Позначення виробника | C/S/E-1950 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 684,48 ₴




